книжка про Медведчука

В Україні випустили книгу з розслідуваннями про медведчука

yakaboo.ua

У тексті розповідається й про дружину політика та їхнє близьке оточення

В Україні випустили книгу, що містить у собі журналістські розслідування про "кума путіна" Віктора Медведчука, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Читомо.

Книга під назвою "1937" автора Максима Савчука була створена у жанрі журналістського розслідування. За її основу взято серію розслідувань проєкту "Схеми" про політика віктора медведчука.

"Пам`ятаю, як абсолютно випадково знайшов нафтову компанію родини Медведчука. Це здавалося абсолютно дивним: на Оксану Марченко записали фірму в росії з величезними запасами нафти. Але після публікації сам Віктор Медведчук усе підтвердив. Потім ця історія відкрила іншу – вже про захоплене українське газове родовище в Чорному морі", – розповів автор.

Максим Савчук хотів написати книгу про те, як медведчук розгортає і просуває свою діяльність при спонсоруванні диктатора путіна. Також у тексті розповідається й про дружину політика Оксану Марченко та їхнє близьке оточення після 2014 року.

Цифри у назві книги відсилають нас до номерів автомобіля медведчука.

Видавництвом електронної та друкованої версій книги займається Yakaboo Publishing. Електронне видання вже доступне для купівлі, друковане наразі в розробці.

Директорка видавництва Юлія Лактіонова коментує публікацію книги наступним чином:

"1937" наочно демонструє нам всі тонкощі та особливості такого жанру як журналістське розслідування. Інструментарій журналіста, його впевнену та іноді надзвичайно вперту, що часто стає визначальним, боротьбу за правду. Таких книжок, які дають привід замислитись та викривають болючі явища, але від того не менш актуальні, має бути більше", – каже жінка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії покарали чоловіка, який безкоштовно роздавав книгу "1984".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ