18-річний хлопець самостійно виховує двох братів і двох сестер

Матір вбило снарядом: 18-річний хлопець самостійно виховує двох братів і двох сестер – відео

Настоящее время

російські окупанти, які вторглися в Україну з війною, забрали життя величезної кількості людей і розбили сім'ї.

Багато дітей залишилися сиротами, але попри це продовжують триматися своїх рідних.

"Дивогляд" розповідає про 18-річного хлопця на ім'я В'ячеслав, який втратив матір через війну, а тепер сам виховує двох братів і двох сестер.

До війни хлопець жив зі своєю мамою Мариною та братами і сестрами у селі Верхньоторецьке, що на Донеччині. Одного дня він повертався з мамою додому, аж раптом поряд із ними розірвалося два снаряди. 

"Впав перший снаряд за десять кроків від нас. Я побачив, як він упав. Мама лягла, я присів. Вона була біля мене. Зовсім поруч. Я розплющую очі, мама лежить на боці і її останнє слово: "Зі мною все добре", – розповів хлопець.

Повернувшись додому хлопцю не довелося нічого казати. Його брати і сестри зрозуміли все самі. Діти поховали матір у вирві, де вибухнув снаряд, а самі знайшли порятунок на Львівщині, у Дрогобичі.

Хлопець взяв опіку над своїми молодшими братами, сестрами і виховує їх самостійно.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 15-річна дівчинка з Луганщини з простреленими ногами сіла за кермо автівки та евакуювала поранених дорослих.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ