Криптовалюта

$75 на місяць: криптовалютна біржа Binance запровадила спеціальну картку для українців

Pinterest

Криптокартка доступна для кожного українця, який був вимушений залишити свою державу через повномасштабне вторгнення росії

Криптовалютна біржа Binance запровадила спеціальну картку для українців, на яку щомісяця надходитимуть нарахування у розмірі $75. Відповідну заяву розмістили на сайт біржі, повідомляє "Дивогляд".

Криптокартка доступна для кожного українця, який був змушений залишити свою державу через напад росії. Новинкою можуть скористатися як користувачі біржі, так і ті, хто лише планує зареєструватися на платформі.

Власники криптокартки Binance Refugee зможуть виконувати будь-які операції з валютою на біржі Binance: продавати і купувати валюту, оплачувати послуги і товари в європейських магазинах тощо.

"Біженці, які пройшли перевірку місцевими некомерційними організаціями та подали заявку на отримання криптовалютних карток Binance Refugee, отримають 75 BUSD, що еквівалентно $75 на місяць протягом трьох місяців. Криптовалюта BUSD буде автоматично конвертована у місцеву валюту при оплаті карткою", – йдеться у повідомленні.

Для того, щоб отримати криптокартку необхідно пройти реєстрацію на платформі Binance і вказати свою адресу проживання в Україні.

Після цього необхідно буде пройти стандартну перевірку KYC для ідентифікації вашої особи. Відповідну вимогу висунули банки та компанії, що працюють з фінансами.

Реєстрація та отримання картки Binance Refugee абсолютно безкоштовні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українцям виплатять зарплату у електронній валюті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ