Площа Льва Толстого

У Києві вулицю Льва Толстого пропонують перейменувати на вулицю полку "Азов"

Shutterstock

"Ми зі зброєю в руках виборюємо наше європейське майбутнє на полі бою проти російського агресора"

У рамках дерусифікації кияни запропонували вулицю Пушкінську перейменувати на вулицю Європейську, а також вулицю Льва Толстого на вулицю Полку "Азов". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Київську міську раду.

Ініціативу мешканців столиці України підтримала депутатка Київської міської ради Олеся Пинзеник, яка направила офіційні звернення Київському міському голові Віталію Кличку.

"Зараз ми зі зброєю в руках виборюємо наше європейське майбутнє на полі бою проти російського агресора. Наразі необхідно зменшити інформаційний та культурологічний вплив московського наративу на світогляд киян. Ми маємо створити передумови для унеможливлення агітаційно-пропагандистської діяльності країни-агресора у столиці та деколонізувати топоніміку в місті Києві. Для того, щоб побудувати нову європейську державу необхідно позбутись радянського минулого та підтримати громадську ініціативу щодо перейменування вулиці Пушкінської на вулицю Європейську", – розповіла вона.

За словами депутатки, окрім цього під перейменування також підпадає суміжна до вулиці Пушкінської вулиця Льва Толстого, а тому кияни запропонували змінити назву вулиці Льва Толстого на вулицю Полку "Азов". Це символізуватиме боротьбу українців за єдність, суверенітет і незалежність.

"В історії України достатньо багато діячів та Героїв, які гідні того, щоб на їх честь називати вулиці Києва. Тому увічнення пам’яті патріотів та захисників Полку "Азов" є визначальним для української історії та культури, оскільки ці люди давно боронять нашу країну від російської окупації. Вони в кожному бою показують та доводять свою витривалість та жертовність, борються за незалежність нашої країни. Бійці героїчно не припиняють оборону блокадного міста Маріуполь та продовжують нищити окупанта. Українські добровольці та військовослужбовці творять нову сучасну історію нашої країни. В України є те, чого в росії ніколи не було і не буде – це відданість своєму народу та боротьба заради честі та свободи"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Києві під час демонтажу скульптури під "Аркою дружби" у росіянина відвалилася голова.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ