Фільми про війну України та росії, від яких неможливо стримати сліз

Вже понад два місяці наша Незалежна Україна страждає від повномасштабного вторгнення путінської росії. Армія ворога вбиває наших людей, руйнує міста і намагається знищити державу, яка набагато краща за неї.

Життя українців боронять відважні та мужні захисники, які ніколи не здадуть свою Батьківщину російським загарбникам. Їм присвячують вірші, про них складають пісні, а також знімають фільми.

З 2014 року український кінематограф збагатився документальними фільмами про війну росії та України. У них розповідають про героїзм нашої армії, мужність і єдність народу та заздрісні вчинки росіян.

Звичайно, такий час не найсприятливіший для перегляду фільмів. Проте, "Дивогляд" ділиться з вами підбіркою документальних стрічок про вторгнення путінської росії в Україну, яка попри увесь біль стійко обороняється від нашестя орди. Також у стрічках відображається життя мирного населення у найгарячіших точках і тимчасово окупованих територіях. 

"Земля блакитна, ніби апельсин"

Сюжет фільму розповідає історію сім'ї, яка живе на території окупованого Донбасу у Красногорівці, де близько шести років тривають бої. Жінка на ім'я Ганна сама виховує чотирьох дітей. Весь цей час вони мріють про краще майбутнє, грають на музичних інструментах, малюють і навіть самостійно знімають аматорське кіно про своє життя в умовах війни.

До речі, ця стрічка здобула перемогу у номінації Spotlight Award і отримала нагороду американської премії Cinema Eye Honors 2021.

"Міф"

Цей документальний фільм розповідає про певні етапи життя Героя України та оперного співака Василя Сліпака. У фільмі перетинаються дві сюжетні лінії: біографія особистості Сліпака та історія хлопчика на ім'я Джельсоміно з книги "Джельсоміно в країні брехунів". Саме цю історії учням читає вчителька французької школи.

"Кіборги. Герої не вмирають"

Про військову драму "Кіборги" чув кожен українець, однак не всі встигли її подивитися. Саме час зробити це зараз. Фільм розповідає про військових армії України, які мужньо відбивалися від атак ворога в Донецькому аеропорту.

Група добровольців прибула до аеропорту на двотижневе чергування. Молоді солдати навчалися новому, спілкувалися один з одним, а також з місцевим психологом і формували своє справжнє ставлення до життя, людей і цього світу загалом.

"Зошит війни"

Фільм створили з особистих відеозаписів, що містилися у телефонах і камерах українських військових. Перегляд стрічки прирівнюють до сюрреалістичної віртуальної подорожі на військовий фронт, де панують зовсім інші закони, не такі, яких дотримується звичайний мирний мешканець.

Захисники щодня живуть, як востаннє. Вони сміються, плачуть, знімають відео і, разом із цим, не заперечують раптову смерть.

"Віддалений гавкіт собак"

Спокійне життя 10-річного хлопчика Олега змінилося з початком війни. Він живе зі своєю бабусею Олександрою у селищі, що на лінії фронту. Більшість людей з села покинули свої домівки, щойно почали відчувати небезпеку, але не ця сім'я. Олег і його бабуся почуваються щасливими вдома, у рідних стінах. Проте, війна продовжується, а виживати стає ще складніше.

Ілона Рожко, "Дивогляд 5.UA"

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що режисер "Містера і місіс Сміт" зніматиме в Україні фільм на лінії фронту.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше