пес

В Україну йде похолодання

Shutterstock

Детальна інформація

За словами синоптика Ігоря Кібальчича, на початку цього тижня в Україні буде тепла погода та періодичні опади, а ось з середини очікують холодне повітря та заморозки на ґрунті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Meteoprog.ua.

Під час перших днів цього тижня на Україну впливатимуть теплі повітряні маси з півдня.

"Повітря в усіх областях прогріється в денні години до +18…+23°С, а місцями навіть вище, з відхиленням від норми на 3-6 °С. Крім того, і ночі стануть набагато комфортнішими"

Синоптик прогнозує періодичні дощі та грози.

"Подібні умови також сприятливі для ранкових туманів, особливо в знижених ділянках рельєфу та вздовж річок. Зі сходом сонця та прогріванням земної поверхні, тумани швидко розсіюватимуться"

Вже з середи, починаючи із західних і північних регіонів, Кібальчич очікує зниження температури на кілька градусів і поширення прохолодного повітря скандинавського походження.

"У другій половині тижня на фоні помітного зростання атмосферного тиску опадів стане значно менше, а сонячних днів більше. Тим не менш, дискомфорту додаватимуть холодні ночі, особливо з 28 по 30 квітня. У ці дні в північних, західних та центральних областях можливі заморозки на поверхні ґрунту та місцями у повітрі"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що пес Патрон може з'явитися на новій марці від "Укрпошти".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ