Королева Єлизавета ІІ

Королева Єлизавета святкує свій 96 день народження – фото

theroyalfamily / Instagram

Цей день Її Величність проведе за 180 км від Лондона

У четвер, 21 квітня, Її Величність королева Єлизавета ІІ святкує свій 96 день народження. Монархиня приймає привітання, одне з яких розмістили на Instagram-сторінці королівської родини.

Першим Королеву Великої Британії привітало Віндзорське кінне шоу, яке вона відвідує з 1943 року. Згодом на офіційному Instagram-акаунті розмістили фотографію Єлизавети з двома поні, яка була зроблена за місяць до урочистості. 

Свій день народження Її Величність проведе за 180 км від Лондона, в Сандрігемському палаці. Саме там відбудеться святковий сімейний обід.

Всі урочисті заходи на честь дня народження Єлизавети ІІ заплановані на початок літа. Їх об'єднають з 70-річчям правління королеви.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Єлизавета ІІ показала нове фото до платинового ювілею правління і розповіла таємницю червоної скриньки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ