Перелякана дівчина

В Україні створили телефонну лінію для людей, що постраждали від сексуального насилля

Shutterstock

Допомогу надають п'ять професійних психологів

Сьогодні величезна кількість українців зазнала сексуального насилля та знущань від окупантів. Серед відомих постраждалих більшу частину становили жителі Київщини.

Багато людей соромляться розповідати про цей жахливий випадок, але для тих, хто готовий поділитися стресом і пережитим жахом була створена спеціальна телефонна лінія Уповноваженого для надання психологічної допомоги за підтримки ЮНІСЕФ, повідомляє "Дивогляд".

Із відповідною новиною виступила Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова. З її слів, телефонна лінія почала роботу з 1 квітня 2022 року.

За два тижні по допомогу до професійних психологів звернулося понад 400 осіб. Більшість з них – жителі Бучі, Ірпеня та Гостомеля, що у Київській області.

"Люди звертаються по допомогу переважно у зв’язку із статевими злочинами, тортурами та знущанням як стосовно них самих, так і щодо близьких осіб, зокрема дітей. Кожне звернення – це жахлива оповідь скаліченого життя та безпрецедентної жорстокості рашистських окупантів. Кількість звернень про психологічну допомогу щодня зростає", – розповідає Денісова.

Допомогу постраждалим надають п'ять професійних психологів. Також в ЮНІСЕФ розглядають варіант залучення до цієї роботи лікаря-психіатра. 

Якщо ви або ваші рідні потребують допомоги психолога – звертайтеся за телефоном +380 (66) 037 97 08. Розмова цілком конфіденційна.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що робити жінці, якій загрожує зґвалтування.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ