Стінг пожертвував гроші на підтримку України та допоміг біженцям

Дмитро Куницький

Дякуємо

Відомий британський артист Стінг і його дружина Труді вирішили допомогти ЗСУ та надати гуманітарну допомогу біженцям. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Андрія Ставніцера.

Так, зіркове подружжя надало гроші організації Help Ukraine.center.

"Help Ukraine.center щасливий повідомити, що ми отримали щедру фінансову допомогу від Sting та Trudie Styler, його дружини, на підтримку нашої роботи. Крім того, сім'я Стінга відправляє на наш склад у Польщі велику партію гуманітарної допомоги з Великої Британії: медикаменти, їжу, одяг, теплі ковдри, необхідне для дітей та їхніх мам, які втікають від конфлікту, які перебувають у заручниках біля війни. Ми дуже вдячні за підтримку, і знаємо, що це не кінець – сім'я Стінга продовжуватиме допомагати нам. Дякую. Прошу, не забувайте, що Україна все ще у вогні, і нам потрібна ваша підтримка", – йдеться у повідомленні.

Допомогти можна тут.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що засновник Telegram Павло Дуров підтримав Україну та потролив путіна.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ