Міноборони рф спалилося на брехні про збиті українські літаки

www.tvc.ru

Черговий "шедевр" від російської пропаганди

Офіційний представник Міноборони рф назвав дані щодо втрат українських бойових літаків, які виявилися вкрай суперечливими. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, 6 березня, у неділю, за словами генерал-майора Ігоря Конашенкова, російські окупанти збили 93 бойових українських літаки. А вже 9 березня, у середу, війська рф загалом нібито знищили 89 українських літаків.

Як це можливо – важко сказати, але чи є людина, яка насправді дивується "достовірності" російської пропаганди? Якщо ж ви не згодні, то пропонуємо ознайомитися з іншими "шедеврами":

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ