ВКонтакте

В Україні розблокували "ВКонтакте" для інформаційної війни з росією

Shutterstock

Всі засоби знадобляться

Для українців вирішили розблокувати російську соцмережу "ВКонтакте", щоб вони могли поширювати серед її користувачів правду про війну. Про це повідомляє "Дивогляд".

Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко наголошує, що існує не лише військовий фронт із росією, але й інформаційний. Саме тому він закликав громадян активно поширювати у російській соцмережі інформацію про війну.

"Станом на зараз Україна розблокувала "ВКонтакте" спеціально для того, щоб кожен з нас міг зареєструватися у "ВКонтакте" і постити максимальну кількість відео-, фото-, документів всіх тих, хто перебуває зараз в полоні. Також обов'язково треба постити відео того, що робить російська армія в Харкові, Чернігові, всіх наших містах. І дуже важливо в принципі показувати військовополонених і збиту нами російську техніку. Обов'язково треба показувати, як ми воюємо, що ми боремося за свою землю. Для того, щоб росіяни почали нарешті розуміти, що інформаційна блокада почала прориватися"

Окрім цього, Денисенко зазначив, що офіційні особи рф вперше почали визнавати, що в Україні гинуть росіяни.

"Більш того, наскільки нам відомо, сьогодні перші мішки з трупами пішли в Росію, і ешелони з пораненими пішли в росію. Заховати цю історію росіянам вже не вдасться. Нам потрібно, на тлі економічної кризи в росії, деморалізувати нашого супротивника. Закликаю всіх: реєструйтеся "ВКонтакте", постіть туди все, що можете і звертайтеся в ті групи, до тих людей, яких ви знаєте, і максимально поширюйте цю інформацію. Немає більшого завдання для цивільного населення зараз, ніж допомога армії і деморалізація ворога. А нічого кращого не деморалізує, ніж показувати, як здаються їхні солдати і як, як горить їх техніка"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як українцям не стати жертвою дезінформації.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

Реквізити офіційного спеціального рахунку для допомоги ЗСУ: UA843000010000000047330992708

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ