"Вони вважали мене проклятим": чому хлопчик із найкрасивішими очима у світі живе на вулиці (фото)

Очі, як у справжнього ангела

На вулицях ефіопського міста Джинка живе 14-річний хлопець Абуш, який прославився на весь світ завдяки своїм неймовірним ангельським очам. Але це не допомогло йому подолати злидні, пише "Дивогляд".

Абуш спить, де доведеться. А, коли йде дощ, він ховається під навісами на місцевому ринку. Батько хлопчика давно помер, а мати живе у гірському селі.

Коли хлопчик народився, люди у селі, побачивши його очі, сказали, що він проклятий.

Абуш з Ефіопії
Абуш з Ефіопії
Фото: dmitry.lukyanchuk / Instagram

"Коли я народився, вони думали, що я сліпий. Коли вони зрозуміли, що я бачу, деякі люди назвали мене проклятим, і багато дітей у моєму селі відмовилися зі мною гратися. Люди сказали, що мені треба виправити ці очі. Тому я пішов з дому і почав жити на вулиці. У мене було багато бійок. Ось звідки у мене з’явився цей шрам", - показує Абуш на великий шрам біля свого ока.

У хлопчика насправді велика родина – 3 брати і 4 сестри. Всі вони вже дорослі і мають свої сім’ї і будинки, але молодшому брату ніяк не допомагають. Він навіть не знає, де саме вони живуть – десь у Джинці.

Абуш з Ефіопії
Абуш з Ефіопії
Фото: Eric Lafforgue / Flickr

Хоча в Ефіопії освіта безкоштовна, Абуш не може ходити до школи, бо не має грошей на зошити й олівці. Хоча 4 класи він все ж закінчив. 

Абуш з Ефіопії
Абуш з Ефіопії
Фото: Mike Eloff /Twitter

Та кілька років тому хлопчика із незвичайними очима помітили іноземці, які почали платити йому за фото. Хлопець знає, що став справжньою знаменитістю у соцмережах по всьому світу. До нього приїжджають фотографи з різних країн. Більшість отриманих грошей він витрачає на їжу, та частину відкладає на книжки і одяг.

Абуш з Ефіопії
Абуш з Ефіопії
Фото: alivelikethewind / Instagram

Абуш вірить, що зможе повернутися до школи, коли почне працювати і заробляти гроші. А, отримавши освіту, він зможе стати лікарем і здійснити свою заповітну мрію – купити власний дім, забрати туди маму і одружитися.

А ще хлопець хоче відкрити фонд допомоги безпритульним дітям – таким, як він сам.

Хлопець також зізнався, що Абуш не справжнє його ім'я. Амхарською мовою це означає "маленький хлопчик". Насправді ж його ім'я Мелекаму, що означає "Бог".

Читайте також: 6 шокуючих фактів про Древній Рим, які вас точно здивують

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше