Протези Пола Бішопа

До чоловіка повернулися зубні протези, які він загубив 11 років тому – фото

manchestereveningnews.co.uk

Британця знудило у сміттєвий бак через надмірну кількість алкоголю

Мешканець Великої Британії отримав поштою зубні протези, які він втратив понад 10 років тому під час відпочинку в Іспанії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Manchester Evening News.

63-річний Пол Бішоп зі Сталібріджу (Англія) 11 років тому святкував у Бенідормі (Іспанія) 50-річний ювілей дркжини, де випив занадто багато алкоголю. Під час прогулянки у нетверезому стані він помітив "великий зелений контейнер для пляшок", куди його знудило.

Згодом він зрозумів, що втратив верхній зубний протез, пошуки якого виявилися марними. Однак, цього тижня Бішоп отримав посилку від іспанської влади, де були протези та пояснення, що їх довго зберігали перед тестом ДНК.

"Я навіть не знав, що маю базу даних ДНК, але я зробив добровільний мазок багато років тому, тож це, мабуть, було з нього. Вони зв'язалися з британським посольством і знайшли мою адресу. Я змінював адресу тричі з тих свят. Я вражений, що вони знайшли мене і надіслали їх назад", – розповів 63-річний.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що чоловік загубив паспорт і через 2 роки знайшов його у несподіваному місці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ