Instagram

Instagram запровадить нову довгоочікувану функцію, яка дозволить редагувати сітку публікацій

Shutterstock

Разом із цим з'явиться можливість піднімати пости

В одній з найпопулярніших соціальних мереж – Instagram відбудуться зміни, на які користувачі очікували дуже довго. Детальніше про нову функцію розповідає "Дивогляд".

Нове впровадження напряму стосуватиметься публікацій, які оприлюднюють користувачі. Кілька останніх років люди намагають дотримуватися певного стилю у своїх профілях. Дехто навіть заздалегідь планує "сітку".

Однак, бувають певні фотографії, які кортить просунути між іншими, які були опубліковані колись. Однак, зробити це раніше було неможливо, оскільки світлини відсортовують за правилом "чим раніше пост опублікований, тим він вище".

Однак, вже незабаром Instagram надасть користувачам можливість користуватися функцією "Редагування сітки". Впровадження дозволить змінювати порядок публікацій в профілі в залежності від бажань користувача.

Також, завдяки новій функції, власник акаунта зможе закріплювати важливі пости у верхньому рядку.

"Поки функція доступна обмеженій кількості користувачів. Найближчим часом вона з'явиться для всіх охочих", – розповів розробник Алессандро Палуцці у своєму Twitter.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Instagram зобов'яже користувачів вказувати свій вік. Така система націлена на збереження особистої безпеки та уникнення поширення дорослого контенту серед неповнолітніх. 

Також стало відомо, що Instagram змінив правила користування через дітей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися,підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ