Одеса

The Independent вніс Одесу до списку найкращих міст для подорожі у 2022

Shutterstock

Ах, Одеса, перлина біля моря

Одне із найвпливовіших видань світу The Independent склало список найкращих міст, які треба відвідати у 2022 році. І серед 9 міст виявилася і українська Одеса, пише "Дивогляд".

Тревел-редакція видання називає Одесу "можливо найкрасивішим містом колишнього Радянського Союзу". 27 березня британські туристи зможуть простіше добиратися до української "перлини Чорного моря" завдяки прямому рейсу Wizz Air з Одеси до лондонського летовища "Лутон".

Журналіст Саймон Колдер радить зупинитися в одному із добре облаштованих одеських готелів, за номер у яких доведеться заплатити лише 60 фунтів. А переїзд від аеропорту до центра міста на трамваї коштує всього 6 пенсів (2 гривні) – це найдешевше сполучення у Європі.

Раніше британцям потрібна була віза в Україну, а це складний і марудний процес. Однак з 2005 року мандрівникам потрібен лише паспорт і все.

Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів вважає високе місце Одеси у списку The Independent цілком виправданим.

"2021 рік показав, що іноземцям Україна цікава, вони готові сюди їхати та витрачати гроші. Найпромовистіший приклад – туристичний бум з боку громадян Королівства Саудівська Аравія, яких за 2021 рік прибуло до України близько 50 тисяч. Наступного року ми наростимо потужності. Запрошуємо іноземних гостей і до Одеси, яка стрімко розвиває рекреаційні ресурси, і до Києва, який все більше дивує вишуканою їжею, і до Карпат, де пропонують повний набір – від унікальної етнічної культурно до локальної гастрофантастики і активного відпочинку. Ємність українського туристичного ринку – мільярди гривень. Наше завдання – сприяти їх залученню і допомогти українській економіці працювати ефективніше", – наголосила пані Олеськів.

Окрім Одеси у списку must-visit від The Independent на 2022 рік:

  • Відень, Австрія
  • Париж, Франція
  • Неаполь, Італія
  • Ханья, Крит (Греція)
  • Сеул, Південна Корея
  • Каунас, Литва
  • Осло, Норвегія
  • Спліт, Хорватія

Нагадаємо, напередодні МЗС опублікувало список оновлених правил для подорожей українців у країни Європи. Деякі з них посилили правила українських туристів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ