Загадкова няня, боротьба за керівництво та історія будинку: серіальні новинки січня 2022

Влаштовуйтеся затишніше

Перший місяць року багатий на вихідні, які можна провести разом із родиною та друзями. А щоб ваш час був ще цікавішим, приділіть увагу новим серіалам. Підбіркою найцікавіших стрічок січня з вами ділиться "Дивогляд". 

Хороша Сем

Дата виходу: 5 січня

Сюжет: Саманта Гріффіт (Сем) – кардіохірург. Її батько і, за сумісництвом, керівник, потрапляє в кому. Тепер дівчина повинна зайняти його місце завідувача відділенням. Вона досить швидко адаптується на новій посаді та бере справу у свої руки, коли раптом батько приходить до тями і прагне повернути керівництво собі. До чого доведе цей конфлікт дивіться у нових епізодах вже незабаром.

Миротворець

Дата виходу: 13 січня

Сюжет: Суперпоганець Миротворець, який дуже любить потрапляти у комічні ситуації, отримує нове супер-завдання і нову команду помічників. У них попереду чимало веселих пригод та сімейних проблем. 

Читайте також:

Цей дім

Дата виходу: 14 січня

Сюжет: У центрі сюжету стрічки один і той самий дім, але в три абсолютно різні періоди 19 століття. Його мешканці – бідняк на ім'я Раймонд – сучасний забудовник, який мріє скоріше продати будинок. Разом із ним – дівчина з недалекого майбутнього на ім'я Розі. Чи вдасться чоловікові позбутися маєтку і як розгортатимуться події можна буде побачити вже незабаром.

Як я зустріла вашого тата

Дата виходу: 18 січня

Сюжет: Напевно усі чули про комедію "Як я зустрів вашу маму". Прихильники серіалу мріяли про жіночу версію і нарешті дочекалися. Про що розповідатиме сюжет – невідомо, але він обов'язково буде сповненим жартами і цікавими історіями.

Будинок із прислугою (3 сезон)

Дата виходу: 21 січня

Сюжет: "Будинок із прислугою" – один з найкращих жахів, які випустила стрімінгова платформа Apple TV+. Два сезони здобули велику популярність серед глядачів, які з нетерпінням чекають на продовження сюжету. Історія сім'ї, в якій працює загадкова няня вже незабаром на ваших екранах.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами підбіркою ТОП-15 атмосферних фільмів, мультиків і серіалів для зимових свят.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше