Зима

Чоловік купив подарунок на Різдво для своєї колишньої – його дівчина залишилася ні з чим

Shutterstock

У користувачів мережі розділилися думки щодо цієї ситуації

Новий рік – чудова нагода порадувати своїх рідних та друзів цікавими подарунками. Але існують ситуації, коли сюрпризи можуть бути зовсім не приємими, а навіть навпаки – образливими. "Дивогляд" із посиланням на Indy 100 ділиться з вами історією хлопця, який вирішив порадувати свою колишню, замість того, щоб придбати подарунок для коханої. 

Молода пара не так давно придбала собі у квартиру дуже дорогу річ, на яку витратила 200 фунтів стерлінгів. Враховуючи це, закохані вирішили не дарувати подарунки один дному на цьогорічне Різдво, а краще відкласти гроші на новий автомобіль. 

Незважаючи на це, дівчина таки вирішила трошки порадувати свого коханого і вручила йому невеличкий подарунок. У відповідь на це на неї чекав дуже неприємний "сюрприз": чоловік, замість того, щоб порадувати дівчину, вирішив зробити подарунок своїй колишній. 

"Я купила йому дещо. Розумію, це був мій вибір. Але тепер я дізналася, що він купив щось для колишньої. Вони "просто друзі", але це зовсім інша тема. Мені дещо сумно, що я так і нічого не отримала", – написала дівчина.
Користувачі мережі розділилися на дві групи. Одні вважають, що дівчина сама у цьому винна, а інші впевнені, що чоловік не повинен був так робити. 
  • "Він постійно спілкується з нею? Чи у нього є діти від неї?"
  • "Він би одразу став моїм колишнім"
  • "Він зробив те, на що ви погодилися. Це ви вирішили щось йому купити. Скажіть, що ви передумали й теж хочете отримати подарунок. Він же не телепат"
  • "Якщо вас не влаштовують стосунки, скажіть йому і киньте його. Але сумувати через те, що ти не отримала подарунка, коли ви обоє погодилися не робити цього, – це дивна аргументація".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що хлопець був на побаченні з незнайомкою, але до них несподівано приєдналися її чоловік і дочка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше