Посіпака

Приготуйтеся сміятися: у мережі з'явився трейлер нової частини "Посіпак"

B&H Film Distribution Company

Оголошено дату виходу анімаційного фільму

Із веселими пригодами посіпак знайомі майже всі. Після виходу першого фільму дорослі та малі глядачі завмерли в очікуванні продовження і нарешті дочекалися його. Детальніше про майбутню прем'єру розповідає "Дивогляд".

Нова кінокартина отримала назву "Посіпаки: Становлення лиходія". Ймовірно, що історія розгортається ще задовго до подій, які були відображені у мультфільмі "Нікчемний Я". 

Подробиць сюжету автори не розкривають, але відомо, що головний герой фільму на ім'я Грю захоче стати великим лиходієм. Спочатку його ідея здаватиметься всім смішною, але він спробує довести зворотнє. Грю викраде цінний медальйон у злочинців і, разом зі своїми помічниками-посіпаками, втече від них.

Відомо, що режисерське крісло зайняв Кайл Балд, який працював над анімаційними фільмами "Посіпаки" та третьою частиною "Нікчемного Я". Йому допомагатиме Бред Андерсон.

Щоб трішки підігріти інтригу та інтерес глядачів, кінокомпанія B&H Film Distribution Company оприлюднила трейлер до мультфільму, прем'єра якого відбудеться вже 30 червня 2022 року.

 
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ