Ксенія Байло

16-річна українка посіла перше місце на чемпіонаті світу зі стрибків у воду – фото

Ukrainian Diving Federation / Facebook

"Перед першим стрибком у фіналі було присутнє хвилювання"

16-річній спортсменці Ксенії Байло вдалося отримати ще одну медаль для України під час 3-го дня юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Українську федерацію стрибків у воду.

Змагання проводять у Києві. Байло посіла перше місце серед юніорів у стрибках з вишки у віковій групі "В" і поділилася своїми враженнями від результату:

"Ранком було набагато легше стрибати. Перед першим стрибком у фіналі було присутнє хвилювання. Хоча відчувала я себе дуже добре, самопочуття було чудове, але щось було не так, а що, не зрозуміло, сама досі не розумію. Але я не хотіла відпускати свою медаль зовсім, йшла до кінця і дійшла. Підготовка була пророблена колосальна, тренування, збір в Туреччині серйозний і ось плоди нашої роботи. Перед змаганнями я сподівалася, що виграю, але медаль на себе не надягала. Хочу подякувати нашому президенту Федерації України зі стрибків у воду Ігорю Лисову, своїм тренерам, батькам, друзям, всім, хто допомагав мені"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Мессі всьоме завоював "Золотий м'яч", а Роналду звинуватив організаторів премії у брехні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ