Новорічні локації

У Києві з'являться 14 новорічних локацій – коли чекати на відкриття

Київська міська державна адміністрація / Facebook

"Цьогоріч ми поставили за мету провести незабутнє та яскраве свято, враховуючи виклики сьогодення, а також потреби всіх соціальних і вікових груп населення"

У Києві вирішили відкрити для мешканців столиці та туристів 14 новорічних локацій, які почнуть функціонувати вже 16 грудня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу КМДА.

"Столична влада вже 7 рік поспіль використовує свій успішний досвід, коли до створення новорічних локацій долучається приватний бізнес. Це, у першу чергу, дозволяє зекономити десятки мільйонів бюджетних коштів, які потребують інші галузі. Водночас таке партнерство дозволяє створити сучасні європейські локації, які є магнітом не тільки для киян, а й для гостей столиці. Нагадаю, що головна ялинка Києва і країни вже два роки поспіль потрапляла до європейського рейтингу найкрасивіших ялинок, і це реальне визнання нашої співпраці з бізнесом", – розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова стверджує, що цього року під час створення новорічних локацій будуть конкурувати різні креативні групи, що має підвищити "планку якості святкування".

"Незабаром розпочнуться монтажні роботи святкових локацій – на Софійській та Контрактовій площах та біля Арки дружби народів, тож скоро всі вулиці та площі будуть прикрашені, а в кожному районі столиці з’явиться новорічна ялинка. Цьогоріч ми поставили за мету провести незабутнє та яскраве свято, враховуючи виклики сьогодення, а також потреби всіх соціальних і вікових груп населення", – поділилася вона.

До речі, нещодавно "Дивогляд" ділився добіркою топ-25 найкращих пісень для новорічного настрою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ