"Абатство Даунтон" серіал

Продовження "Абатства Даунтон": у мережу виклали трейлер до довгоочікуваного фільму

http://people.com

"Абатство Даунтон" є одним з найпопулярніших серіалів початку минулго десятиліття. З перших серій він привернув увагу глядачів, які ждали на вихід нових серій до самого завершення стрічки.

"Дивогляд" із посиланням на People повідомляє, що незабаром очікується поява фільму, який стане продовженням цієї популярної картини. 

Сценарист "Абатства Даунтон" Джуліан Феловз відкрив завісу та поділився інформацією щодо майбутнього фільму. 

Зазначається, що історія отримала назву "Абатство Даунтон: Нова ера". Його тривалість становитиме близько двох годин, а може навіть й більше. 

Сюжет почнеться з того моменту, на якому завершився останній епізод серіалу. Однак, події у фільмі відображатимуться відповідно до сучасних трендів та тенденцій. 

"Це дійсно нова ера. Чим далі йшли 20-ті, тим більше світ змінювався у багатьох відношеннях. До кінця 20-х років змінилось все: від розваг до транспорту. Це те, що ми хочемо показати", – сказав Джуліан Феловз.

Прем'єра фільму відбудеться у кінотеатрах у багатьох країнах світу. Реліз запланований на 18 березня 2022 року. 

Також журнал People оприлюднив ексклюзивні фотографії з фільму, які дають змогу шанувальникам заздалегідь відчути атмосферу.

  • Що відомо про серіал "Абатство Даунтон"?

Стрічка британського виробництва виходила на екрани у період з 2010 по 2015 рік. Сюжет переносив глядачів у 20 сторіччя у вигаданий заміський маєток Даунтон Еббі (відомий, як Абатство Даунтон). У населенні мешкали члени аристократичних сімей. У центрі уваги були Кроулі. 

Дивіться трейлер фільму:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що режисер "Гри в кальмара" розповів про 2-й сезон серіалу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше