Велосипед

Велосипедист з Австралії створює малюнки за допомогою GPS-навігатора – фото

Shutterstock

Створення одно малюнка може займати до 10 годин їзди

В Австралії велосипедист створює картини за допомогою GPS-маршрутів. Про це повідомляє "Дивогляд".

Чоловік на ім'я Піт Стоукс з австралійського міста Аделаїда обожнює велоспорт. У свої 45 років він долає дистанції, які не подужають молоді люди.

Нещодавно австралієць дізнався про спільноту велолюбителів, які не просто катаються велосипедами, а ще й створюють у цей час різноманітні картини за допомогою спеціального додатку. Завдяки GPS система відслідковує маршрут велосипедиста та відтворює його на екрані. 

В результаті людина отримує дивовижний рисунок. Правда, таке мистецтво потребує чималої енергії та терпіння, оскільки створення одного малюнка може займати до 10 годин їзди. 

Результатами своєї творчості Піт Стоукс ділиться на своїй сторінці в Instagram. Зокрема, особливу увагу користувачів привернув портрет відомого композитора Людвіга ван Бетховена. Для створення цієї роботи велосипедисту довелося подолати 130 км та витратити 7 годин. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чоловік на велосипеді з турбодвигуном за $12 тис зміг розігнатися до 133 км/год.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше