Долар

У США чоловік купив 20 однакових лотерейних білетів і зірвав джекпот

Shutterstock

Щасливець наразі не знає, як витратить величезну суму

Американець Вільям Ньюелл вирішив придбати 20 однакових лотерейних білетів до одного розіграшу, що дозволило йому зірвати джекпот. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням Republic World.

Мешканець Александрія (штат Вірджинія) грав у лотерею Pick4. Згідно її правил, власником головного призу в розмірі $5 тис стане учасник, який вгадає усі 4 переможні цифри. За словами Ньюелла, переважно він йде до сусіднього магазину та купує там лотерейні білети, але цього разу він вперше купив їх онлайн.

Більш того, він став власником одразу 20 однакових квитків, де він обрав цифри 5-4-1-1. Американцю пощастило, бо він виграв і загалом отримає по $5 тис за кожен квиток, тобто усього $100 тис. Він поки що не знає, як витратить джекпот.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав про те, як у Великій Британії хлопець уклав "угоду" з демоном і вбив двох сестер, щоб виграти у лотерею.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ