Медичний канабіс

Жінка зменшила пухлину на 76% за допомогою канабісу

Depositphotos

Упродовж усього процесу лікування за хворою спостерігали лікарі

У Великій Британії жінка досягла регресії ракової пухлини на 76% за допомогою олії з канабісу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на EurekAlert.

80-річна жінці ще у 2018 році діагностували недрібноклітинну онкологію та хронічну обструктивну хворобу легенів. На той момент діаметр пухлини становив 41 мм. Лікарі порадили хворій зробити променеву терапію, однак жінка відмовилась і від цієї процедури, і від усіх інших традиційних методів лікування.

У боротьбі з онкологією жінці допоміг дуже незвичний продукт – олія з канабісу.  Разом із цим, вона регулярно палила цигарки. Лікарі, які з 2018-го стежили за станом здоров'я хворої, помітили покращення вже за рік: пухлина, яка за логікою мала б поступово зростати, навпаки почала активно зменшуватися.

Пізніше жінка розповіла, що вона щодня вживала масло канабідіолу у дозі 0,5 мл два або три рази на день. Цей препарат мав один побічний ефект: під час його вживання жінка спостерігала погіршення апетиту. Незважаючи на це, засіб виявився дуже ефективним і вже у лютому 2021 року лікарі відмітили, що пухлина зменшилася до 10 мм (76%).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені назвали новий спосіб діагностики раку за видихом людини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ