Так, на конкурсі The Nature Conservancy 2021 учасники представляли свої фотографії дикої природи, у спражність яких дуже важко повірити. Які світлини були презентовані та у яких номінаціях вони здобули перемогу розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Nature Conservancy.
Горила у хмарі метеликів

Дивовижна фотографія, яка передає почуття задоволення та возз'єднання з природою в єдине ціле. Горила сидить на траві та насолоджується моментом, поки навколо неї летають метелики. Світлину було зроблено в регіонах Центральноафриканської Республіки.
Автор роботи – Ануп Шаха з Великої Британії став переможцем конкурсу. Він отримає приз у вигляді фотообладнання вартістю $4 тис.
Читайте також: Мавпа-довгожитель: у США відшукали найстарішу 60-річну горилу.
Світлячки на дереві

Це явище зафіксував фотограф Пратамеш Гадекар в Індії. Він зазначив, що світлячки сідають не на усі дерева і лише перед мусоном, тож таке явище можна побачити вкрай рідко. Світлина забрала "Приз глядацьких симпатій".
Засуха

Автор Даніель Де Гранвіль за допомогою безпілотника зафіксував тушу олігатора породи якарський кайман, що спочиває на сухому грунті. Залишки тварини були знайдені у бразильському муніципалітеті Поконе у 2020 році. Саме в цей період у регіоні спостерігалися посухи. Фотографія посіла першість у номінації "Найкращий пейзаж".
"Голова динозавра" серед хмар

Світлина була зроблена під час польоту на вертольоті. Автор Деніс Феррейра Нетто помітив це дивовижне явище, коли перелітав через гірський хребет Серра-ду-Мар у Бразилії. Фотографія гори, що нагадує голову динозавра серед скупчення хмар, посіла друге місце у номінації "Найкращий пейзаж".
Сміття COVID-19

Ця світлина яскраво відображає величезну проблему забруднення океану сторонніми предметами. Зокрема, це стосується не лише одноразових пакетів та пластикових плящок, але й масок та респіраторів, попит на які зріс у зв'язку з поширенням пандемії коронавірусу.
У такий спосіб автор Себнем Коскун спробував донести до людства глобальність маштабів цієї проблеми. Можливо це стане темою для міркування для кожного з нас. Фотографія також стала призером у номінації "Людина і природа".
Читайте також: "Страшно дивитися": українець влаштував фотосесію у купі сміття, щоб привернути увагу до забруднення природи – фото.
Колір життя

Це дивовижне явище спостерігав Скотт Портеллі у Квісленді (Австралія). Зображення затоки Карпентарія було зроблено у період дощів, коли річки, лимани, струмки та інші водойми зливаються воєдино. У центрі них розташовуються густі зелені ліси, та утворюють дивовижну картину. Фотографія стала призером у номінації "Пейзаж, почесна згадка".
Порятунок орангутанга

Ця світлина може викликати одразу кілька почуттів: захоплення, переживання і страх. Кілька пар рук у медичних рукавицях тягнуться до маленького тримісячного індонезійського орангутанга, намагаючись врятувати його від загибелі. Цей вид тварин опинивня на межі зникнення у зв'язку зі знищенням тропічних лісів. Автор Алан Шрьодер переміг у номінації "Людина і природа".
Стадо антилоп

Ще одна фоторобота автора Анупа Шаха, що була зроблена у Великій Британії. Фотограф зловив надзвичайно дивовижний кадр антилопи в русі, який просто зачаровує. Світлина здобула титул "Почесне звання" у номінація "Дика природа".
Читайте також: Це не гепард: яка тварина найшвидша на Землі – вчені.
А яка з цих світлин сподобалася вам найбільше?
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що комісія конкурсу Earth Photo обрала знімки, що найкраще ілюструють силу природи.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!