McDonald's

У Франції заклади McDonald's продають воду з-під крана – як вони пояснюють це

molbuk.ua

Французькі філіали ресторанів швидкого харчування McDonald's навесні 2021 року повністю відмовилися від використання пластикових пляшок з метою скоротити споживання пластику, тому вирішили продавати воду відвідувачам у одноразових стаканах. Але, разом із цим, вміст ємності також зазнав змін.

Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Le Monde, у стаканах подається не мінеральна вода, а вода з-під крана. 

Варто зазначити, що Франція стала першою країною, де мережі McDonald's повністю відмовилися від бутильованої води на користь одноразових стаканів. Мотив – скорочення пластикових відходів.

Ця продукція отримала назву Eau by McDo. Її вартість становить €1,7 (250 мл), €2,3 (400 мл), €2,75 (400 мл з лимоном). 

Однак, особливістю нової позиції у меню є ще й її вміст. Так, один з працівників McDonald's розповів, що у пластикових стаканах подають воду з-під крана, але до цього кілька разів очищують її фільтрами. Такі дії він назвав "чи не найбільшою аферою століття". 

До тверджень чоловіка приєднався й телеканал France Info. Він, у свою чергу, зобразив ці дії на екрані за допомогою прихованої камери.

Інцидент прокоментував Дан Лер – заступник мера Парижа з питань водопостачання. Він розповів, що літр води з-під крана коштує €0,003, у той час, як за літр тієї ж самої води Eau by McDo доведеться заплатити €7.

Член французької Національної асоціації споживачів і користувачів Франсуа Карльє впевнений, що ніякої афери у таких вчинках немає. Але вважає це образливим. 

"З юридичної точки зору це, ймовірно, не афера. Але по суті – це образливо", – заявив Карльє.

Представники McDonald's не стали приховувати, що вони дійсно використовують воду з-під крана. Більш того, вони не лише її продають, але й використовують для приготування інших страв.

Разом із цим, вони цілком впевнені у високій якості свого товару і зазначають, що 90% споживачів цієї води задоволені нею. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка знайшла людський палець у гамбургері, який вже встигла вкусити.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ