Вболівальниця на матчі US Open

Під час тенісного матчу оператор навів камеру на вболівальницю – та залпом випила два кухлі пива (відео)

Twitter-акаунт Barstool Sports

Перше пиво належало дівчині, але друге їй довелося шукати у фанатів поблизу

Під час матчу US Open, де зустрілися канадець Фелікс Оже-Альяссім та іспанець Роберто Баутіста Аґут, стався курйоз. Оператор навів камеру на вболівальницю, вчинок якої розсмішив мережу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter-акаунт Barstool Sports.

В одній із пауз оператор навів камеру на трибуни, де вболівальниця одразу ж залпом випила свою склянку пива. Згодом дівчина знову потрапила у трансляцію, але цього разу вона не мала у руках пиво.

Втім, вона не розгубилася та взяла алкогольний напій у чоловіка, що сидів поряд з нею. Звісно же, з цим стаканом вона впоралося з аналогічною простотою.

Ці відео сподобалися багатьом користувачам соцмережі, які вже дали вболівальниці прізвисько – "beergirl", тобто пивна дівчина.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у розпал футбольного матчу на поле вибіг 2-річний хлопчик, а реакція його мами приголомшила фанатів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ