TikTok-блогерка princxssglitterhead

"Ти відьма?": популярна TikTok-блогерка шокувала фанатів відсутністю всіх зубів – відео

princxssglitterhead / TikTok

36-річна жінка втратила всі зуби після вагітності

36-річна популярна TikTok-блогерка Алісія, яка має псевдонім princxssglitterhead, приголомшила користувачів новим роликом. У ньому вона показала, що у неї немає зубів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Відомо, що на Алісію вже підписано понад 2,2 млн користувачів. Цього разу вона приголомшила аудиторію відео, яке вона доповнила хештегами "з або без зубів". Завдяки ньому вона хотіла продемонструвати "тролям", що вона не відьма, бо вони у неї про це питали.

За словами 36-річної жінки, 15 років тому, після вагітності, вона зіткнулася з важким карієсом. Цей процес обумовлений її генетичною схильністю до надзвичайної втрати кальцію під час вагітності.

Під час останньої зуби були порожнисті, ламкі зсередини та випадали. Через це Алісія вимушена користуватися зубними протезами. Окрім цього, вона пояснює відсутність зубів їжею.

"Я не думаю, що я правильно харчувалася. Я була не така здорова, як мала б бути", – зазначила вона.

@princxssglitterhead
@princxssglitterhead
@princxssglitterhead
@princxssglitterhead

Читайте також: "Став найсильнішим за все своє життя": блогер упродовж 10 тижнів тренувався, як Тор, і повністю змінив своє тіло

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ