Атмосферно та тихо: топ-5 маловідомих пляжів України – фото

У середині літа у багатьох людей виникає питання щодо місця відпочинку в умовах пандемії коронавірусу. Безумовно, наразі українці можуть відвідати багато країн, але не варто забувати про національні курорти.

Саме тому "Дивогляд" у цьому матеріалі розповість про чудових 5 пляжів України, про які мало хто знає.

Бирючий острів

Бирючий острів
Бирючий острів
Фото: kirillovka.ks.ua

Це місце є південною і найбільш розширеною ділянкою Феодосійської коси, розташованою у західній частині Азовського моря. Курортників чекають 24 км піщаних дюн, з'єднаних з материковою частиною вузьким перешийком, який ховається під водою восени та осінню, коли починається сезон штормів.

Саме у цю пору Бирючий стає повноцінним островом, відрізаним від світу. Якщо людина полюбляє дику природу, піщані пляжі, степове різнотрав'я, акації, тюльпани та могутні дуби – хай вирушає відпочивати у це місце.

Читайте також: Від отруєнь, опіків і укусів комах: що покласти в аптечку, якщо плануєте відпустку

Блакитні озера

Блакитні озера
Блакитні озера
Фото: Shutterstock

Вони знаходяться у селі Олешня (Чернігівська область). Відпочиваючих точно здивує чиста вода, краса природи та незабутня атмосфера.

"Блакитними озерами" назвали затоплені піщані кар’єри з водою яскраво блакитного кольору, що обумовлено кварцовим піском на дні. Вони оточені сосновим бором, завдяки чому місцеве повітря дуже чисте та збагачене киснем.

Найбільше озеро має площу 25 га, а глибину – до 18 м. Відпочинок на цій території часто доповнюють цікаві екскурсії, риболовля та активний відпочинок.

Озеро Світязь

Озеро Світязь
Озеро Світязь
Фото: Shutterstock

Якщо ви полюбляєте відпочинок у наметах – цей варіант для вас. Озеро знаходиться у Волинській області та вважається найбільшим і найглибшим українським озером природного походження.

Світязь настільки подобається курортникам, що його вже встигли назвати "українським Байкалом". Це не дивно, бо йому властива неймовірна краса, прозора вода, білий пісок і багата фауна.

З одного боку відпочиваючим відкривається вид на піщану приозерну рівнину, а з іншого – на мішані ліси, де багато хвойних порід дерев. Внаслідок цього повітря у цьому місце дуже чисте та має аромат соснового лісу.

Читайте також: Літо-2021 в Україні: цікаві місця та розваги у Карпатах

Санжейка

Санжейка
Санжейка
Фото: kirillovka.ks.ua

Це дивовижне місце знаходиться в Одеській області, але, на відміну від інших місцевих пляжів, Санжейку передусім полюбляють за спокійний відпочинок на тлі незайманої природи. Курортникам треба проїхати лише 38 км від Одеси та вони опиняться на чистому узбережжі Чорного моря.

Фешенебельні готелі тут відсутні, але можна зняти котедж або номер в мініготелі. Варто враховувати, що це місце через круті схили може бути небезпечним для дітей.

Кароліно-Бугаз

Кароліно-Бугаз
Кароліно-Бугаз
Фото: Shutterstock

Мова йде про курортне село та зону відпочинку на Чорноморському узбережжі, неподалік від Одеси. Цей відпочинок радять сімейним парам з дітьми.

Передусім Кароліно-Бугаз цінують за тепле море, широкі піщані пляжі, риболовлю, лікувальні грязі та доступні ціни.

Читайте також: На відпочинок: які країни можуть відвідати українці цього літа – мапа та правила в'їзду

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше