Фехтувальниці з Аргентини зробили пропозицію на Олімпіаді-2020

Чемпіонці Аргентини освідчилися під час інтерв'ю на Олімпіаді-2020 – відео

RADIO MOOV FM SPORTS / YouTube

Обранцем жінки став її тренер Лукас Сауседо

Чемпіонці Аргентини з фехтування 36-річній Марії Белен Перес Моріс зробили пропозицію руки і серця на Олімпіаді-2020. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал RADIO MOOV FM SPORTS.

Спортсменка поступилася в 1/6 турніру своїй суперниці з Угорщини Анні Мартон. Однак, не зважаючи на це, приїхала додому щасливою. 

Обранцем жінки став її тренер Лукас Сауседо. Чоловік 11 років тому вже робив пропозицію своїй коханій. Тоді вона відповіла відмовою, оскільки вважала себе занадто молодою для шлюбу. 

Цього разу чоловік вирішив отримати позитивну відповідь, тож обрав ситуацію, у якій його кохана не зможе відповісти "ні". Поки Белен Перес Моріс давала інтерв'ю журналістам у прямому ефірі Сауседо стояв позаду із аркушем, на якому було написано "Ти вийдеш за мене?".

Журналісти бачили це, тож попросили спортсменку обернутися назад. Тоді тренер став на одне коліно та зробив жінці пропозицію, на яку вона відповіла "так".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла заміж за французького тенісиста.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ