Як навчитися цілуватися, щоб це запам'яталося надовго

6 липня у світі відзначають день поцілунків. Це свято вигадав майже 150 років тому один дантист із Англії, який вирішив, що поцілунки можуть змусити людей частіше чистити зуби.

Про це пише "Дивогляд".

Мало хто знає, але цілуватися корисно не лише з точки зору гігієни ротової порожнини. Поцілунки можуть полегшити головний біль, зменшити прояви депресії, а також допомагають підтримувати у тонусі аж 34 м’язи обличчя.

Читайте також: День поцілунків: цікава історія та традиції свята

Сьогодні ми вирішили дати корисну пораду тим, хто хоче вдосконалити свою цілувальну майстерність, але партнера поки що не має.

Як навчитися цілуватися?

  • Тренуйтеся на помідорах
Поцілунок
Поцілунок
Фото: Shutterstock

Візьміть круглий фрукт або овоч, відкусіть невеликий шматочок – це буде уявний рот. Далі можете експериментувати з технікою і швидкістю. З м’яким фруктом можна практикуватися і з язиком.

  • Французький поцілунок
Французький поцілунок
Французький поцілунок
Фото: Shutterstock

Ще із середніх класів школи всі знають, що це найпопулярніший вид поцілунків. Але глибоке проникнення з язиком може сподобатися не всім. Тож, коли цей момент настане, прислухайтеся до рухів партнера. Не поспішайте. Не напружуйте язик надто сильно, щоб він не перетворився на "спис", яким ви збираєтеся пронизати ворога. Робіть все плавно і не хвилюйтеся, якщо вам здається, що все не так, як у романтичних фільмах.

Зрештою, для цього теж потрібна практика, тож кожен наступний раз ставатиме все кращим.

  • Цілуйте одну губу
Поцілунок
Поцілунок
Фото: Shutterstock

Якщо хочете, щоб поцілунок вийшов дуже ніжним, але при цьому дуже еротичним, почніть повільно цілувати одну губу. Потім можна пришвидшитися і перейти до наступного етапу.

  • Техніка "Трикутник"

Якщо хочете, щоб у партнера пробіглися мурашки по шкірі, спробуйте поцілунок "Трикутник" - спочатку цілуєте губи, потім повільно переходите до щоки, плавно спускаєтеся до шиї і назад до губ.

  • Тренуйтеся на руці

Якщо ви лише готуєтеся до свого першого поцілунку, потренуйтеся на власній руці. Детальна інструкція, як це зробити – у відео. Ну так, виглядає смішно. Але що ж поробиш)

Набагато приємніше цілуватися, якщо ваші губи будуть м’якими і зволоженими. Ну і, звичайно ж, не забувайте про свіжий подих.

Читайте також: Факт дня: трагічна історія одного фото, яке отримало назву "Поцілунок смерті"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше