Поцілунок на пероні

День поцілунків: цікава історія та традиції свята

Depositphotos

Це свято відзначають уже понад 100 років

6 липня у всьому світі відзначають надзвичайно миле і приємне свято – День поцілунків.

Вперше День поцілунків відзначили в Англії у кінці 19 століття. За деякими свідченнями, ініціатором такого свята став дантист, який вважав, що чим частіше люди будуть цілуватися, тим краще доглядатимуть за своєю ротовою порожниною, щоб уникнути неприємного запаху із рота. Лікар очікував, що таким чином люди активніше відвідуватимуть його стоматологічний кабінет.

Із тих пір свято стало надзвичайно популярним у всьому світі, а 20 років тому було офіційно затверджено Організацією Об'єднаних Націй.

Звичайно ж, Всесвітній день поцілунків відзначають за допомогою поцілунків. При цьому, це можуть бути як пристрасні поцілунки закоханих, милі цьомчики дітей чи батьків або дружні чмоки в щічку.

Поцілунки
Поцілунки
Фото: Depositphotos

Учені довели, що поцілунки продовжують життя, роблять людей щасливішими, а ще можуть допомогти схуднути.

У "докоронавірусному" світі у цей день у багатьох містах світу влаштовували різноманітні цілувальні конкурси та флешмоби. Зараз же, під час карантину, можна відправити друзям віртуальний "цьом" у соцмережах.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ