Battlefield 2042

Війна Росії проти США та роботи-собаки – подробиці нового Battlefield

Reddit

Ми транслюємо офіційну презентацію відеогри, котра почнеться о 18:00 9 червня

У мережі розповіли, що для нової частини шутера Battlefield обрали підзаголовок "2042". Сюжет гри, яка вийде 15 жовтня, присвятять війні між США та Росією. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Користувачі мережі пишуть, що отримали подробиці про новий Battlefield на сторінці цифрового магазину Origin. Останню відкрили випадково перед офіційним анонсом від розробників. В описі сказано, що події гри розгорнуться у 2042 році, коли "США та Росія стоять на межі війни".

"Battlefield 2042 представляє 7 величезних карт на 128 гравців. Від міст Сеула до пустель Єгипту кожна карта пропонує унікальний досвід на основі природного середовища", – розповіли на форумі.

У геймерів буде можливість кастомізації зброї, гаджетів і транспорта. Також можна буде користуватися допомогою у бою робота-собаки.

Важко сказати, наскільки правдива ця інформація. Однак, вже зовсім скоро можна буде це дізнатися – 9 червня о 18:00 за київським часом планується офіційний анонс нової частини Battlefield.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Epic Games Store почав чергову безкоштовну роздачу "таємної гри".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ