Телебачення

Шалені Рік і Морті, загадкова Анна Болейн та хитрий Локі: серіальні новинки червня 2021

Shutterstock

Влітку зазвичай більшість із нас віддає перевагу прогулянкам на свіжому повітрі, а не перегляду серіалів. Однак, ці новинки кінематографу пропустити просто неможливо

Ще до свого релізу ці серіали стали відомими у всьому світі. Тож, якщо у вас таки є вільний час – зверніть на них увагу.

Анна Болейн

Сезон: 1

Дата виходу: 1 червня

Історія другої дружини англійського короля Генріха VIII знайома великому колу людей, але таке її відображення світ побачить вперше.

Чому жінки вбивають

Сезон: 2

Дата виходу: 3 червня

Автори стрічки зазначають, що цей сезон відрізнятиметься від попереднього. Він, звичайно, продовжить розповідати глядачам історії життя головних героїв, а також познайомить із новими персонажами. Очікується, що нові серії не лише принесуть багато емоцій, але й розкриють справжню причину того, чому жінки вбивають.

Історія Лізі

Сезон: 1

Дата виходу: 4 червня

Сюжет цього серіалу познайомить глядачів з Лізі Лендон - вдовою відомого письменника Скотта Лендона, що помер. Жінка дуже важко переживає втрату чоловіка. Занурена у себе Лізі ніби живе у двох світах одночасно – реальному й потойбічному. Чи вдасться їй повернути собі власне життя?

Sweet Tooth: хлопчик з оленячими рогами

Сезон: 1

Дата виходу: 4 червня

Головним героєм серіалу стає хлопчик на ім’я Гас, що має оленячі роги на голові. Причиною такої особливості стала пандемія, яка оточила увесь світ близько 10 років тому.

Локі

Сезон: 1

Дата виходу: 9 червня

На прем'єру цього серіалу очікують усі прихильники "Месників". Фанатам Тора особливо знайомий його менший брат – маніпулятор, лицемір та брехун Локі. Здавалося б, що у цьому персонажі цікавого? Проте автори запевняють, що сюжет вразить глядачів з першої хвилини і не відпускатиме до останньої.

Чорне літо

Сезон: 2

Дата виходу: 17 червня

Цей новий постапокаліптичний трилер від Netflix обов’язково сподобається любителям напружених моментів у кіно. Його сюжет розповідає про розлучення доньки із матір’ю, яка відправилася на її пошуки. Ця смертельна подорож стане для жінки справжнім випробуванням. Вона мусить зустрітися із важкими ситуаціями та прийняти відповідні рішення, доб врешті зустрітися зі своєю донькою.

У ритмі життя

Сезон: 1

Дата виходу: 18 червня

Історія серіалу буде розгортатися навколо життя звичайної домогосподарки з Сан-Дієго. Замучена жінка живе за одноманітним щоденним графіком та бореться з особистими демонами. На диво, її порятунком та шляхом у новий світ стає аеробіка.

Рік і Морті

Сезон: 5

Дата виходу: 20 червня

Улюблені чудернацькі герої повертаються на ваші екрани. Якщо ви хочете весело провести вільний час – вмикайте свої екрани та дивіться нові серії комедійного мультсеріалу.

Таємне товариство містера Бенедикта

Сезон: 1

Дата виходу: 25 червня

Глядачі познайомляться із чотирма підлітками-сиротами, які виконують важливе завдання – допомагають таємничому містеру Бенедикту рятувати світ від його двійника. Для цього команда героїв вирушає в школу-інтернат.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у всесвіті "Ігор престолів" з'явиться ще три серіали.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ