Радість

На який вік припадають найкращі роки життя людини – дослідження

Shutterstock

Відповіді були дуже несподіваними

Напевно, кожна людина переймається через свій вік. У дитинстві ми із нетерпінням очікуємо на кожен новий рік свого життя, а у дорослому віці намагаємося призупинити час. Через це фахівці з компанії OnePoll провели дослідження з метою виявити той самий "ідеальний" вік людини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на SWNS digital.

Вчені запитали у людей, у якому віці вони хотіли б залишитися назавжди. В середньому відповіді варіювалися від 34-36 років. 

Так, результати дослідження можна пояснити тим, що зазвичай саме у цьому віці у людини починається більш стабільне життя – повна сім'я, постійна робота, хобі тощо.

Цікавим є й той факт, що певна частина опитуваних зазначили, що за будь-яких обставин не хотіли б повернутися у свої 20 років. Ймовірно, це відбувається через те, що саме у цьому віці людина починає по-справжньому відчувати проблеми дорослого життя та змушена їх вирішувати.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чому з друзями людина відчуває себе щасливішою, ніж з родиною.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ