Best Workplaces 2021

Українські ІТ-компанії увійшли до списку найкращих роботодавців США у 2021 році

inc.com

Усього до списку увійшло 429 компаній, що спеціалізуються на понад 24 галузях

Українські IT-сервіси Grammarly і GitLab увійшли до переліку найкращих роботодавців США у 2021 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Inc.

Усього до списку увійшло 429 компаній, що спеціалізуються на понад 24 галузях, від медицини до розробки штучного інтелекту. Обов'язковою умовою для учасників була їхня офіційна реєстрація в Америці. 

До цього списку увійшли також й українські представники. Одним з них є онлайн-сервіс Grammarly, який працює на основі штучного інтелекту та допомагає користувачам в написанні текстів англійською мовою. Його було засновано у 2009 році, а десятьма роками потому її оцінили у понад $ 1 млрд. Склад працівників компанії великий. На сьогоднішній день у Grammarly нараховується понад 400 співробітників.

Другою компанією, що увійшла до списку, стала GitLab, що спеціалізується на програмному забезпеченні. Сервіс займається розробкою веб-платформи для хостингу вихідного коду проектів. Цього року компанія залучила понад $ 420 млн інвестицій та оцінена у більше ніж $ 1 млрд.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український шеф-кухар увійшов до міжнародного списку новаторів гастрономії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ