Clubhouse

Clubhouse створив офіційну версію додатка для Android

Shutterstock

Розповідаємо, хто вже може нею скористатися

Мережа голосових чатів Clubhouse відтепер доступна й для користувачів Android. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт компанії.

Понад рік додаток могли використовувати лише власники техніки, що функціонує на базі операційної системи iOS. У компанії не раз наголошували на тому, що Android-версія обов'язково з'явиться. Однак, не повідомляли коли саме. 

Відтепер, додатком можуть користуватися на будь-який з цих двох ОС, однак друга доступна лише для представників США. В інших країнах Clubhouse на Android з'явиться по завершенні його бета-випробування. 

"Наш план на найближчі кілька тижнів – збирати відгуки від спільноти, виправляти проблеми, і працювати над додаванням кількох остаточних функцій, таких як монетизація та створення клубів, перш ніж запустити їх в інших країнах", – розповідають у компанії.

Власники пристроїв, що працюють на базі системи Androis вже зараз можуть створити обліковий запис у додатку та очікувати, коли він стане активним у їхніх країнах. Для цього необхідно буде отримати спеціальне запрошення, від якого Clubhouse планує відмовитися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ