Ingenuity

Ingenuity здійснив четвертий політ на Марсі

Shutterstock

Апарат пролетів більшу відстані на вищий швидкості у порівнянні із попередніми польотами

Роботизований гелікоптер Ingenuity, космічної компанії NASA, у п'ятницю, 30 квітня, здійснив свій четвертий політ на Червоній планеті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter компанії.

Відомо, що у цей раз апарат пролетів більшу відстані на вищий швидкості у порівнянні із попередніми польотами. Також, під час свого четвертого випробування безпілотник зробив більше фотографій марсіанської поверхні.

"Вертоліт завершив свій 4-й політ, пролетівши далі та швидше, ніж будь-коли раніше. Також було зроблено більше фотографій, коли він пролітав над поверхнею Марса", – йдеться у повідомленні.  

У NASA зазначають, що Ingenuity успішно виконує поставлені задачі, тож, ймовірно, що незабаром дрон розпочне вивчення того, як аеророзвідка та інші функції можуть бути використані для подальших досліджень Червоної планети

Вперше Ingenuity підійнявся у повітря 19 квітня. Тоді він досяг висоти у три метри над кратером Єзеро, на якій перебував упродовж 29 секунд .

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ