Ingenuity

Гелікоптер Ingenuity здійснив другий політ на Червоній планеті

NASA

Апарат досяг висоти у 5 метрів

Роботизований дрон-розвідник Ingenuity, що є розробкою національного управління з повітроплавання і дослідження космічного простору США (NASA), здійснив свій другий політ на Марсі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт NASA.

Цього разу апарат досяг висоти у 5 м, виконав певні маневри у вигляді бокового польоту, а також зробив чорно-білий знімок за допомогою навігаційної камери. 

"Марсіанський вертоліт успішно завершив свій другий політ, знявши фото за допомогою чорно-білої навігаційної камери. Він також досяг нових рекордів у висоті, часі зависання й боковому польоті", – йдеться к повідомленні компанії.

Ingenuity було доставлено на Червону планету ровером Perseverance, який у понеділок, 19 квітня, зняв на відео перший польот гелікоптера. Тоді апарат піднявся на висоту 3 м над кратером Єзеро та перебував у повітрі 29 секунд. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше