Kyiv Pie

"Kyiv Pie": обрано логотип для гастрономічного символу української столиці

The Village

Страву можна буде замовити у будь-якому ресторані або фудкорті

У Києві обрали логотип "Kyiv Pie", який став символом гастрономічного міста. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Village.

Над айдентикою працювала дизайн-студія YOD Group, що спеціалізується на розробці дизайну закладів. 

Головним дизайнером логотипу став Ілля Неправда. Він висунув концепцію, яка полягає в мінімумі елементів. Чоловік запропонував створити дизайн з 24 крапок, поєднуючи які можна отримати листя каштану, сонце, соняшник або власний малюнок. 

Kyiv Pie
Kyiv Pie
Фото: The Village

На кришці Kyiv Pie будуть розміщені невеликі крапки, через які виходитиме пара від теплого тіста. Тим самим пиріг залишатиметься свіжим ще певний час. 

"Ми підтримуємо розвиток гастрономічного туризму в столиці. Поважаємо ті символи, що вже існують, та розуміємо, навіщо потрібно створювати нові. Тому ми за Kyiv Pie, але з сучасною айдентикою", – зазначив співзасновник компанії Володимир Непийвода.

Страву Kyiv Pie представлено у вигляді невеликого пирога круглої форми. Він виготовлений з бездріжджового тіста та містить всередині різні начинки на вибір: селера, осетр та яловичий лівер.

За попередньою інформацією, Kyiv Pie можна буде замовити в ресторанах або вуличних фудкортах. Його вартість не перевищуватиме 30 грн. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві з’явиться новий сервіс для знайомств.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ