Гаманець Естер Френч

Жінка отримала свій гаманець через 70 років після того, як вона його загубила – фото й відео

Скріншот із YouTube

У ньому збереглося багато цікавих речей

У Вірджинії (США) проводили реконструкцію школи, під час чого знайшли гаманець, що був у старому спортзалі будівлі приблизно протягом 70 років. Про це повідомили на YouTube-каналі "WTKR News 3".

Виявилося, що ним володіє 85-річна Естер Френч, яка живе в Коннектикуті (США). Керівництво навчального закладу і розповіло жінці про цю знахідку.

Вона згадала, що загубила свій гаманець приблизно в 1951-1952 роках, коли навчалася ще в середній школі. Його знайшли в поганому стані, але це не завадило деякий речам в ньому зберегтися.

"Є календар 1951 року; кілька чудових марок Санта-Клауса 1951 року. Є дві фотографії людей, які були важливі для неї; є кілька срібних монет", – розповів директор школи Стів Паппас.

Також Естер носила в ньому маленьку газетну вирізку, де була молитва щодо захисту моряків під час Корейської війни. За її словами, вона була дуже засмучена через цю втрату, а тому ця знахідка обрадувала 85-річну жінку, яка отримала змогу згадати про свою молодість.

"Коли я почула про це, я не могла повірити в це. Це було абсолютно приголомшливим та несподіваним, і ми багато сміялися над цим", – розповіла Естер.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дівчина знайшла загублений два роки тому гаманець у країні, в якій раніше ніколи не була.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ