Ілон Маск

Дуже незвичне прохання: няня розповіла про дивні звички дітей Ілона Маска

Скріншот із YouTube

Дівчина була просто вражена цими хлопчиками

Американка Аї Ямато поділилася історією про те, як одного разу випадково стала нянею для дітей Ілона Маска.

У своєму TikTok вона розповіла, як одного разу до дітей, яких вона доглядала, приїхали в гості друзі — це було троє хлопчиків-трійнят. Діти гралися разом ціли день: вони плавали в басейні, грали у відеоігри та розважалися. Трійнята виявилися дуже вихованими і чемними.

“Всі вони були чемними, не нахабними, не розпещеними, вони були дуже вихованими. Я доглядала за багатьма дітьми, але ці діти були найбільш вихованими, з якими я коли-небудь працювала”, - розповіла Ая.

Це відео подивилися вже понад 9,5 млн разів.

@aiallieyamato

Вона також зазначила, що дуже здивувалася, коли трійнята попросили її замовити їжу із Whole Foods - мережі дорогих супермаркетів, які продають органічні продукти без барвників і консервантів.

Няня визнала, що діти у такому ранньому віці вкрай рідко переймаються питаннями здорового харчування.

Лише наступного дня, коли трійнята вже поїхали додому, діти, яких доглядала Ямато, розповіли їй, що це були сини засновника компаній Tesla і SpaceX Ілона Маска - Кай, Саксон і Деміан, які народилися у 2006 році.

У Маска шестеро дітей, усі хлопчики: п’ятеро від колишньої дружини Джастін Вілсон (окрім трійнят ще двійнята Гріффін і Ксав'є, що народилися в 2004 році) і син від канадської співачки Граймс.

Нагадаємо, наймолодший спадкоємець мільярдера народився у 2020 році і отримав ім'я X Æ A-Xii.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ