Подорож Україною

Час подорожувати: найкращі тревел-блоги про Україну

Shutterstock

Що знали б ми про красу власної країни, якби не тревел-блоги про Україну?

Ймовірно, наші уявлення про красиві річки і озера, дивовижні замки, покинуті стежки обмежувалися лише б тією інформацією, яку ми вчили в школі. А тому варто поповнити свій багаж знань, і допоможуть в цьому відомі мандрівники, сучасні "Колумби" нашого часу, тревел-блогери, які протягом не одного року відкривають нам таїнства прекрасної України.

"Про подорожі можна говорити нескінченно..." але по-різному…

За останній час створено немислиму кількість різних проектів, і всі вони об'єднані єдиною темою – подорожами. Тому в даній статті ми хочемо розповісти про кращі тревел-проекти про Україну, які мають чималу аудиторію в соціальних мережах. І які, по праву, можна назвати, інформаційним і такими важливими для нашої країни.

Захоплюючі тревел-блоги, що розповідають так багато про чарівність України

Якщо ви хочете побачити світ, але ще не зібралися в дорогу, то саме час познайомитися з тими, хто в онлайн-форматі, за допомогою своїх тревел-блогів, допоможе вам скласти легкий маршрут, скласти свої валізи, не забувши про все найнеобхідніше.

Відправляйтеся на Ютуб-сторінку відомого українського тревел-блогера Антона Птушкіна (4,27 млн підписників). Кожна його поїздка - це окрема історія зі своїм сюжетом. А всі вони дивним чином складаються в відео-блог, який розповідає про красиві місця не тільки України, а й усього світу.

Антон Птушкін
Антон Птушкін
Фото: фото із соцмереж

"Антон Птушкін народився 22 травня 1984, в Луганську. Здобув вищу освіту за спеціальністю "Соціологія" (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля). Деякий час працював діджеєм і диктором після завершення університету. Потім - менеджером. Працював на радіо, 10 років працював ведучим на заходах. І, лише в 2017 році зайняв посаду ведучого тревел-шоу "Орел і Решка". У 2018 році покинув шоу і продовжив вже самостійно знімати відео-ролики про подорожі." 

Перейдіть на сторінку в Instagram Юлії Беркути - професійного фотографа і досвідченої мандрівниці (125 тис. підписників).

Юлія Беркута
Юлія Беркута
Фото: фото із соцмереж

"Тревел-блогер, а за сумісництвом пейзажний фотограф і дизайнер, через свої подорожі-розповіді дозволяє, не виходячи з дому, побувати в найколоритніших місцях, відвідати дивовижні пам'ятки. Юлія Беркута народилася 16 грудня 1993 року в столиці України – в Києві, і відтоді проводить в дорозі дуже багато свого часу. Її творчий шлях почався з нетривалих поїздок на автомобілі з мамою в село до бабусі, на даний же момент Юлія встигла побувати в 45 країнах. Юлія закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Італійський університет Macerata, за спеціальністю - проектування та управління туристичними системами."

Авторські розповіді Юлії Беркути від першої особи надихаючі, оскільки вони наповнені всією гамою почуттів, відчуттів і переживань. І, звичайно ж, з яскравим і докладним фотозвітом того, що вдалося побачити і пережити.  

Деякі блогери-мандрівники дуже захоплені архітектурою України, тому розповідають про занедбані храми, дивовижні будови, які дивним чином збереглися до наших днів. Анастасія Павленко здійснила не одну таку екскурсію, про які і розповіла своїм підписникам в мережі Facebook (а їх вже більше 57 тис.).

Анастасія Павленко
Анастасія Павленко
Фото: фото із соцмереж

Захоплююча поїздка до руїн на околиці села Нирків виявилася не просто захоплюючою, а й незабутньою для блогерки, тому не поділитися своїми враженнями, побувавши в настільки колоритному місці, виявилося просто неможливим.

"Анастасія не любить сидіти на місці, бувати двічі там, де вже все бачила. Вона любить подорожувати, і приваблює до поїздок всіх членів своєї сім'ї. В одній зі своїх історій Анастасія розповіла про те, "як вмістити дитину в сімейні подорожі?"В інших же матеріалах відкрила таїнства будинку творця крейсера "Аврора". Її маршрути не завжди прості, але часто дуже незвичайні і сповнені пригод."

Зібралися побачити Україну, рекомендуємо перед тим як писати заяву про власну відпустку, зайти в Інтаграм, Фейсбук і Ютуб на сторінки тих, хто так вміло розповідає про красу України. І, хто робить наш край таким привабливим для іноземних туристів.

Автор Наталя Сокол

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ