Готуємося до 14 лютого: ідеї небанальних подарунків коханим на День Валентина

Свято проходить, а емоції залишаються

День закоханих – найромантичніше свято і чудова нагода ще раз продемонструвати другій половинці силу своїх почуттів. Однак, коли справа доходить до сюрпризів, виникає питання: що дарувати? Адже класичні подарунки у вигляді шоколадних цукерок і м'яких іграшок вже не є сюрпризом.

"Дивогляд" підготував для вас варіанти незвичайних подарунків, які точно сподобаються вашій коханій людині і зроблять цей день незабутнім.

  • Освідчення
Освідчення
Освідчення
Фото: Shutterstock

Жінки мріють про це все життя, а чоловіки шукають вдалої нагоди. День Валентина і є той самий момент, яким варто скористатися, щоб зробити своїй коханій пропозицію руки і серця. Цей день запам’ятається вам обом.

  • Подорож
Романтична подорож
Романтична подорож
Фото: Shutterstock

Давно хотіли кудись поїхати вдвох, але не могли знайти часу? Подаруйте мандрівку! Обговоріть маршрут подорожі заздалегідь або влаштуйте сюрприз. За можливості, рушайте нашою країною.

  • Романтичний вечір у SPA
Спа-відпочинок
Спа-відпочинок
Фото: Shutterstock

Спільне відвідування SPA – чудова нагода провести час разом, подалі від міської метушні. Приглушене світло, мерехтіння свічок, гарна музика, аромати ефірних олій зроблять ваш вечір ще більш романтичним та створять атмосферу усамітнення.

  • Квест-кімната
Кохання
Кохання
Фото: Shutterstock

Якщо говорити про небанальні подарунки, то це воно. Сьогодні квест-кімнати дуже популярні серед молодих людей. Ви можете самостійно обрати собі пригоду і поринути у неї. Вдала можливість провести час весело та за невеликі гроші.

До речі, нещодавно ми публікували список місць, куди можна піти зі своєю половинкою у День святого Валентина у Києві.

Ілона Рожко, "Дивогляд"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше