ДНК

Дівчина зробила ДНК-тест та дізналася, що від неї приховували реальну дату народження – відео

Shutterstock

Ролик швидко став вірусним

Блогерка з ніком @Lydelle_ придбала на подаровані на день народження гроші ДНК-тест та дізналася неочікуваний секрет про свій біологічний вік. Ролик дівчина виклала на своїй сторінці у TikTok

Лідія Еллен зробила ДНК-тест та знайшла своїх далеких родичів з різних кінців світу. Згодом, за її словами, вона вирішила заповнити у системі свій профіль, аби вибудувати генеалогічне дерево. 

Проте коли Еллен вписала дату свого народження, виявилося, що у системі нема людини з її ім'ям, народженої у цей день. Тоді вона знайшла вдома свою медичну карту та побачила, що вперше її вакцинували у липні 1997 року, коли їй було півтора року. 

@lyddelle_

Еллен раніше була впевнена, що народилася у травні 1998 року. 

"У медичній карті йдеться, що я з'явилася на світ у листопаді 1995 року. Відповідно, у цьому році мені виповниться 26 років, а не 23", – розповіла дівчина у відео. 

Ролик швидко став вірусним та зібрав мільйони переглядів. Користувачі скептично поставилися до висновку Еллен. 

"Різниця у три роки сильно відчувається у дитячому віці. Уявляю, як ти говориш, що тобі чотири роки, хоча насправді тобі сім років", – прокоментували користувачі. 

Еллен зазначила, що її не вдочерили і вона завжди жила з біологічними батьками. 

Читайте також: У мережі набуває популярності альтернативне привітання королеви Єлизавети II, в якому вона повторює рухи з TikTok. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ