Королівська родина

Букінгемський палац розшукує талановитого SMM-ника – що треба вміти

Depositphotos

Королівська родина пропонує чималу зарплатню за якісні комунікації

Букінгемський палац розшукує спеціалістів з ведення соцмереж. Заява про відповідну вакансію з'явилася на сайті The Royal Household.

У команду Королеви Єлизавети II шукають людину, що координуватиме, створюватиме та просуватиме контент для внутрішніх та зовнішніх комунікацій. 
"Граючи головну роль у всіх внутрішніх комунікаціях – від щорічних заходів та брифінгів до разових кампаній – ви застосуєте свої творчі здібності та технічні знання для створення різноманітного цифрового та іншого контенту, включно з відео, анімацією та ілюстраціям", – йдеться в описі вакансії. 
Також у палаці додали, що вони "зосереджені на зовнішній аудиторії, пояснюючи, хто ми та чим займаємося", тому новий працівник керуватиме розвитком "зовнішньої присутності в інтернеті та соцмережах". 
 
Працівнику пропонують зарплату розміром в 27 тисяч фунтів на рік (понад 1 млн грн) та додаткові пільги. Однак в описі не зазначено, чи може SMM-ник працювати віддалено. 
 
Від майбутнього працівника вимагають:
  • аналітичне мислення;
  • вищу освіту;
  • навички користування цифровими технологіями;
  • досвід роботи адміністратором або редактором веб-сайту або соцмерж. 

Співбесіда відбуватиметься у лютому. 

Раніше британський виробник ПК OPSYS заявив про те, що йому потрібен співробітник на посаду геймера.В повідомлені йдеться, що кандидат має бути готовим грати на комп’ютері за $41 тис на рік. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ