Еліс Літтл

Найдорожча повія США подала в суд на владу через відсутність роботи

thealicelittleofficial / Instagram

Жінка не може працювати, бо через карантин усі публічні будинки штату закриті

Найдорожча повія США Еліс Літтл подала до суду на владу штату Невада, у якому вона живе і працює, через те, що вона не може заробляти. Про це пише Daily Star.

За даними видання, дівчину обурила несправедливість, адже публічні будинки в регіоні закриті на карантин ще з 17 березня. У той же час, роботу масажних і спа-салонів вже давно дозволили відновити.

Еліс працює в борделі Moonlite BunnyRanch в місті Маунд-Хаус. За підрахунками фахівців, вона найбільш високооплачувана секс-працівниця в країні і заробляє до мільйона доларів на рік.

За словами самої Літтл, вона така успішна, бо разом із сексуальними послугами вона надає низку інших: вона також психолог, тренер з відносин і секс-експерт.

Та, попри значні прибутки, за 9 місяців карантину американка вже витратила всі свої заощадження. Літтл почала підробляти в маркетингу, завела акаунт на OnlyFans і стала проводити інтимні зустрічі в онлайн і оффлайн-режимі.

Нагадаємо, раніше найпопулярніша порноакторка світу розповіла чи приносить ця робота їй задоволення.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ