Еллі

Жертва шкільного булінгу: дівчина схудла до 25 кг через знущання однолітків – фото

The Sun

Лікарі діагностували в Еллі анорексію та депресію

18-річна шотландка Еллі Споффот почала прискіпливо слідкувати за своєю вагою через булінг з боку її однокласників. З часом вона пішла на більш радикальні дії – почала викликати блювоту після кожного прийому їжі та проходила 30 тисяч кроків на день. Про це пише The Sun.

Внаслідок такого способу життя Елі дійшла до критичної позначки у 25 кілограмів ваги. Лікарі встановили в дівчинки анорексію та депресію і відправили її на примусове лікування до клініки. Під час перебування у лікарні стан Еллі значно погіршився. 

"Я почала завдавати собі болю та битися головою об стінку. Згодом мені прописали двомісячний режим спокою, оскільки через слабкість я могла пересуватися тільки на інвалідному візку", – розповіла Еллі. 

Після виписки хвора почувалася гірше. Вона почала втрачати волосся, а її вага й далі знижувалася. Дівчина приховувала свій стан від близьких, проте коли ваги показали 25 кг, шотландка зізналася у цьому матері в листі. 

Нині Споффот мешкає з батьками та почувається краще. Вона змогла набрати близько 20 кг. 
"До мене починає повертатися щастя", – додала вона. 

Раніше фінська компанія створила шрифт проти кібербулінгу, який стирає образливу лексику. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ