Пакистанець

21-річний пакистанець став зіркою завдяки своєму зросту – фото

Twitter

Вже у 10 років зріст Мудасіра сягав понад 180 см

21-річний Мудасір Гуджар з пакистанського міста Лахор з дитинства був високим. У 10 років він вже був вищий за батьків зі зростом 181 см, через що став жертвою булінгу у школі. Нині його зріст сягає 2 м 31 см, пише Daily Mail. 

Спочатку батьки були занепокоєні темпами росту сина та відвели його лікаря. Однак той не виявив жодних проблем у хлопця. Він пояснив його високий зріст активним гормональним розвитком. 

Нині Мудасіра ніхто не дражнить. Перехожі реагують з посмішкою на нього та просять сфотографуватися. Тепер хлопець радіє своїй незвичній зовнішності та вважає свій зріст подарунком від Бога. 

Щоправда, жити з такими фізичними даними хлопцю важко. Наприклад, Мудасір не може користуватися громадським транспортом, оскільки не вміщується стоячи в автобусі, а сидіти йому заважають довгі ноги. Крім того, у будь-яких приміщеннях йому доводиться нахилятися, аби не вдарятися головою. 

Однак найбільша проблема Гуджара – шопінг. Весь одяг та взуття йому шиють на замовлення, оскільки його розміру в магазинах нема. 
 
 
Раніше Дивогляд розповідав, як живе дівчина з найдовшими у світі ногами. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ