Туристка

Ви будете здивовані: які табу існують для туристів у популярних країнах

Shutterstock

Деякі звичаї вас точно здивують

Мешканці популярних туристичних країн назвали головні заборони, про які мають пам'ятати туристи. Про це пише Daily Mail. 

Наприклад, австралійці радять відпочивальникам нічого не чіпати у їхній країні, оскільки все довкола "хоче їх вбити". 

"Не підходьте близько до крокодила, не чіпайте змій та не намагайтеся скуштувати червонобокого павука", – написали мешканці. 

Натомість мешканці Південної Африки нагадали туристам щодо правил безпеки під час сафарі. 

"Ви не повинні виходити зі свого автомобіля або наближатися до великих тварин. Саме так починаються історії щодо чиєїсь смерті. Будь ласка, дотримуйтеся правил, аби врятувати своє життя", – розповів один з користувачів Reddit. 

Громадяни США попросили туристів не писати своїх імен на скелях, не кидати сміття біля пам'ятників та не купатися у басейнах. Крім цього, іноземцям розповіли про небезпеки гарячих джерел, в яких можна "померти важкою смертю" та нагадали, що "Єллоустоун з небезпечними великими тваринами – це парк розваг".  

"І не впадіть у Великий Каньйон. Заради всього святого, припиніть робити ці небезпечні знімки заради підписників у соціальних мережах", – написала користувачка порталу. 

Британці порадили туристам не розпочинати дискусію щодо тонкощів приготування чаю, а голландці – не ходити по велосипедних доріжках та припинити запитувати у місцевих жителів, чи дійсно тут усі курять травку. Німці зізналися, що їх веселять туристи, які намагаються вимовити щось їхньою мовою. 

Водночас для мешканців Сінгапуру найбільшою помилкою туристів є ходіння по квартирі у взутті. 

Раніше парижани назвали фільми, що найкраще зображують їхнє місто. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ